Çocuklar için müzikal tiyatro Trump AVM’de! ‘Uçmak İstiyorum’

Çocuklar için müzikal tiyatro Trump AVM’de! ‘Uçmak İstiyorum’

Trump AVM Çocuk Katı’nda bu hafta sonu çocukları müzikal tiyatro bekliyor… 8 Kasım Pazar günü sahnelenecek olan, küçük bir çocuğun uçma tutkusunu anlatan ‘Uçmak İstiyorum’ adlı tiyatro oyunu göz alıcı kostümleri, masalsı dekoru, eğlenceli şarkıları ve danslarıyla çocukların hayal dünyalarına yepyeni bir kapı açacak!
Ayrıca 7-8 Kasım’da çocuklar için bez çanta atölyesi yine Trump AVM’de olacak.
Trump AVM Çocuk Katı çocuklara özel birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Bu hafta sonu Trump AVM Çocuk Katı’nda ücretsiz müzikal tiyatro oyunları ve yetenek atölyeleri çocukları bekliyor.
Keyifli tiyatro oyunlarıyla sınırsız eğlence…
Çocuklar 7 Kasım Cumartesi günü Komedi Atölyesi’yle eğlence ve mizah dolu bir gün geçirecekler. 8 Kasım Pazar günü ise küçük bir çocuğun uçma tutkusu üzerine müzikli bir çocuk oyunu olan ‘Uçmak İstiyorum’ adlı tiyatro oyunu sahnelenecek. Tek isteği uçmak olan Şaşkın’ın uçma tutkusunu eğlenceli ve fantastik bir dille anlatan masal, çocukların hayal dünyalarına yepyeni bir kapı açacak. Her iki etkinlik de çocukların ücretsiz katılımına açık olacak ve saat 13:00’te başlayacak.
Çocuklar kendi çantalarını tasarlıyor!
Çocuklar, 7 – 8 Kasım tarihlerinde tiyatro oyunlarının ardından gerçekleşecek ‘Bez Çanta Atölyesi’ atölyesinde ise kendi çantalarını tasarlayacak, el becerilerini geliştirecek. Atölye çalışmalarının başlangıç saati ise 14:00…

BENZER İÇERİKLER

Yorum Yazın

Yorum yapabilmeniz için * işaretli alanları dolduranız zorunludur.

Cevabı iptal et

SON EKLENENLER