İstanbul Coffee festival “Gloria jeans coffees” rüzgarı

İstanbul Coffee festival “Gloria jeans coffees” rüzgarı

Avrupa’nın en büyük ikinci festivali olan İstanbul Coffee Festival, 22-25 Ekim 2015 tarihlerinde İstanbul’un simgelerinden ve dünyanın en güzel tren garlarından biri olan Haydarpaşa’da gerçekleşti.
Kahve Şöleni Yaşandı
Bu yıl ikincisi düzenlenen ve geçtiğimiz yıl 14 bin 270 ziyaretçiye ev sahipliği yapan festival, nitelikli kahve ve sektörle bağlantılı artizan lezzetler, üreticiler, kavurucular ve lifestyle bölümleriyle kahve akımının her açıdan yansımalarını tek bir çatı altında topladı. Dünyanın dört bir yanından kahve profesyonellerinin katıldığı ve lezzet harikası kahvelerin eşsiz doyumuna varıldığı festivalde Gloria Jean’s Coffees’in baristaları yetenekleriyle dikkatleri üzerine çekti. Dört gün boyunca ziyaretçilerine ücretsiz olarak kahve sunan Gloria Jean’s Coffees ayrıca kendi geliştirdiği mobil uygulaması sayesinde birçok kişiye bir sene boyunca kullanabilecekleri hediye kahveleri dağıttı.
Baristalar Yeteneklerini Konuşturdu
Geçtiğimiz yıl büyük ses getiren ve bu yıl ikincisi düzenlenen festival, dört gün boyunca tarihi Haydarpaşa Garı’nı kahve kokusuyla büyüledi. Festival dahilinde gerçekleştirilen workshop, seminer, eğitimler ve Scae Türkiye Kahve Şampiyonası aracılığı ile profesyoneller ve tüketiciler Haydarpaşa Garı’nın efsanevi atmosferinde buluştu. Ciddi bir katılım sağlanan festivalde farklı türde birçok aktivite gerçekleştirildi. Kahveseverler kahve içerken bir yandan da doyasıya müzik dinleme imkanı yakaladı. Dört gün boyunca hız kesmeyen etkinlik katılımcılarına yerli-yabancı kahve üzerine profesyonel bir çok workshop seçeneği sundu.
Gloria Jean’s Coffees Baristaları Şov Yaptı
Türkiye’nin en sevilen gurme kahve zinciri Gloria Jean’s Coffees’de dört gün boyunca Haydarpaşa’nın efsanevi ortamında, dünyanın en iyi kahve çekirdekleri ile hazırlanmış birbirinden leziz kahveleri ve profesyonel baristaları ile ziyaretçilerle buluştu. Gloria Jean’s Coffees Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Dinçerler etkinlik süresince standı ziyaret eden katılımcılara kahve yapımı ve türleri hakkında çeşitli bilgilendirmeler de bulundu.
www.gloriajeans.com.tr

BENZER İÇERİKLER

Yorum Yazın

Yorum yapabilmeniz için * işaretli alanları dolduranız zorunludur.

Cevabı iptal et

SON EKLENENLER