Harry Potter sürprizi

Harry Potter sürprizi

Harry Potter’ın Türkiye yayıncısı olan Yapı Kredi Yayınları’nın 2001 yılında bastığı “Harry Potter ve Felsefe Taşı” kitabı, Jim Kay’in renkli ve muhteşem çizimleriyle ve özel bir baskıyla okuyucusunun karşısında…
Yapı Kredi Yayınları ayrıca Harry Potter serisinin ilk kitabı olan “Harry Potter ve Felsefe Taşı”nın resimli baskısı için İstanbul Kitap Fuarı’nda özel bir çekiliş düzenliyor. Bu çekilişle 10 kişi bu özel kitaba ücretsiz sahip olabilecek.
Harry Potter’ın yaşamı 11. yaş gününde, gözleri böcekler gibi parıldayan dev Rubeus Hagrid’in ona bir mektup ve inanılmaz haberler vermesiyle sonsuza dek değişir. Harry Potter sıradan bir çocuk değildir. O bir büyücüdür. Ve olağanüstü bir macera başlamak üzeredir.
harypotter-cizimJ. K. Rowling’in sihirli klasiğinin ilk resimli baskısı “Harry Potter ve Felsefe Taşı”, Kate Greenaway Madalyası sahibi Jim Kay’in renkli çizimleriyle dolu. Tamamıyla büyüleyici, sadık hayranlar ve yeni okurlar için mükemmel bir kitap şöleni.
Harry Potter serisinin ilk kitabı olan “Harry Potter ve Felsefe Taşı”nın resimli baskısı için ayrıca 34. İstanbul Kitap Fuarı’nda özel bir çekiliş düzenlenecek. 7 Kasım Cumartesi günü yapılacak olan çekiliş, saat 10:00 – 12:00 arasında Yapı Kredi Yayınları standında olacak. Çekiliş duyuruları ve koşulları Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık’ın sosyal medya hesaplarından da takip edilebilecek.
https://www.facebook.com/YapiKrediKulturSanatYayincilik/
https://twitter.com/YKYHaber ve https://twitter.com/YapiKrediKultur
Harry Potter ve Felsefe Taşı
J. K. Rowling
246 Sayfa, 60 TL
Yapı Kredi Yayınları

BENZER İÇERİKLER

Yorum Yazın

Yorum yapabilmeniz için * işaretli alanları dolduranız zorunludur.

Cevabı iptal et

SON EKLENENLER