Türk Paraşütçüler Yeni Bir Rekor Atlayışı İçin Çalışmalara Devam Ediyor!

Türk Paraşütçüler Yeni Bir Rekor Atlayışı İçin Çalışmalara Devam Ediyor!

Geçtiğimiz yıl, ’42 Way Türkiye Çoklu Tutuşma Rekoru’ kıran amatör Türk paraşütçüler bu yıl da bir araya geliyor ve Cumhuriyet’in 95. Yılı için hazırlık atlayışlarını gerçekleştiriyor!
Asıl Hedef Cumhuriyet’in 95. Yılı…
Asıl amaçları Cumhuriyetin 95. Yılında, 95 serbest paraşütçü ile havada Türk bayrağı şeklini alarak bir rekora daha imza atmak olan amatör paraşütçüler, çalışmaları büyük bir titizlik ile sürdürüyor…
Geçtiğimiz yıl olduğu gibi Türk Hava Kurumu (THK) bu yıl da tüm imkanları ile paraşütçülerin yanında olacak ve havacılığa her platformda olduğu gibi rekor hazırlık anlayışlarında da destek verecek. Hazırlık atlayışları serbest düşüşte çoklu tutuşma branşında atlayışı deneyecek olan paraşütçüler ve bu yıl teknik ekip de dahil Türk paraşütçüler ile gerçekleşecek.
Amatör Türk paraşütçülerin gerçekleştireceği atlayış, 16 – 22 Kasım 2015 tarihleri arasında, İzmir – Selçuk’da bulunan ve Türkiye’nin ilk ve tek atlayış merkezi olan Gökcen Havacılık Efes Atlayış Merkezi’nde gerçekleşecek. Ayrıca 21 Kasım Cumartesi günü saat 13:00‘de basın ve açılış kokteyli yapılacak.

BENZER İÇERİKLER

Yorum Yazın

Yorum yapabilmeniz için * işaretli alanları dolduranız zorunludur.

Cevabı iptal et

SON EKLENENLER