​Can Çocuk’​un ye​ni kitaplar​ı​​​ ​İstanbul Kitap Fuar​ı’n​da​!​

​Can Çocuk’​un ye​ni kitaplar​ı​​​ ​İstanbul Kitap Fuar​ı’n​da​!​

Can Çocuk Yayınları, 7-15 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenecek Tüyap 34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda yeni kitaplarını kitapseverlerle buluşturuyor.

​Can Çocuk Yayınları, yeni kitaplarını okurlarıyla buluşturup renkli imza etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.
Can Çocuk’un fuar heyecanına heyecan katan yeni kitabı Karadankaçanlar ilk kez İstanbul Kitap Fuarı’nda okurla buluşacak. Uçuk kaçık, deli dolu maceralarıyla tanıdığımız Aslı Tohumcu’dan dünyanın en “acayip” tayfasıyla, en az onlar kadar acayip serüvenlere yelken açacağımız Karadankaçanlar genç okurlar için fuar raflarında olacak. Aslı Tohumcu kitaplarını imzalamak için Can Çocuk standında olacak.

Usta yazar Luis Sepulveda’nın çocuk edebiyatına armağan ettiği Martıya Uçmayı Öğreten Kedi, kısa sürede 12 dile çevrilip dünyada bir milyon okura ulaşmış, çocuk klasikleri arasına girmişti. Yazarın yeni kitabı Miks, Maks ve Meks’in Öyküsü Can Çocuk raflarında fuar ziyaretçilerini bekliyor.
can_cocuk_kitap_semtonline

unnamed (1)

unnamed (2)

unnamed (4)

 
Yiğit Bener’in çocukluğundan başlayarak yazar olma hikâyesini anlattığı ve yazar olmak isteyen çocuklara cesaret ve ilham verecek kitabı Matbaacılık Oyuncağı genç edebiyatseverler için fuarda olacak. Okurlar Yiğit Bener’e kitaplarını imzalatabilecek.

Çocuk edebiyatının neşeli kalemi Melek Özlem Sezer, esprili ve uyaklı dili, zekice kurgusuyla kaleme aldığı birbirinden renkli kitaplarıyla fuar ziyaretçileriyle buluşacak. Can Çocuk Yayınları raflarında henüz yerini almış kitapları Sakız Çiğneyen Kedi ve Eyvah, Gölgeler Değişiyor! da İstanbullu kitapseverler için raflarda.
unnamed (5)

İtalyan çocuk edebiyatının ödüllü yazarı Silvia Roncaglia’nın kaleme aldığı ve Roberto Luciani’nin resimleriyle hayat bulan Lumpi Lumpi Arkadaşım Ejderha serisi, altıncı ve son kitabı Kraliçe Lapalapa ve Yedi Ejderha’yla Can Çocuk’un fuar raflarında olacak.

unnamed

İran resim sanatının incelikli desenlerinden izler taşıyan birbirinden güzel resimlerle süslediği kitaplarından tanıdığımız İranlı sanatçı Vaghar Aghaei’nin ilginç ve sürprizli öyküsü Fırtına Bacası yine fuar raflarında!

BENZER İÇERİKLER

Yorum Yazın

Yorum yapabilmeniz için * işaretli alanları dolduranız zorunludur.

Cevabı iptal et

SON EKLENENLER