“Tolga Akyıldız’la % 100 Açık Sahne” Ünlü İsimlerle Sezonu Açıyor!

30 Ekim Cuma Günü; müzik sektörünün önde gelen isimlerinden Gazeteci Tolga Akyıldız,  garajistanbul’da gerçekleştireceği “%100 Açık Sahne” etkinliğinde 7. kez ünlü isimleri ağırlıyor.
%100 Açık Sahne‘yi genç gruplara ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü grup ve müzisyenlere açan Tolga Akyıldız konuklarına yine unutulmaz bir müzik gecesi yaşatacak.
%100 Açık Sahne’yi onurlandıracak müzisyen ve gruplar arasında akustik özel performansıyla Bulutsuzluk Özlemi; İskender Paydaş ve konukları; Türkçe rap ikonu Ceza; pop rock kulvarında efsane hitlerin yaratıcısı Gripin;  “Adana İşi” filmindeki rolüyle de dikkat çeken Aylin Aslım; elektro rock’çımız Bedük; Yazar Tuna Kiremitçi’nin grubu Atlas; Mavi Sakal’ın eski solistlerinden Tibet Ağırtan; ünlü Televizyoncu ve Yazar Yekta Kopan’ın gitaristliğini üstlendiği Ters Takla gibi önemli isimler yer alıyor.
Bağımsız ve alternatif kulvarlarda ses getiren isimlerden; 123 adlı grubundan sonra Lara Di Lara projesiyle Dilara Sakpınar; Türkçe rock’ın genç ve yetkin gruplarından Neyse; yurtdışı kariyerleriyle göz dolduran The Away Days; ilk albümleriyle ses getiren Ahmet Beyler ve Ozan Ekici’ninse %100 Açık Sahne’ye özel performansları merakla bekleniyor.
Başka yerde göremeyeceğiniz 14 özel performansa tanıklık etmek ve müziğin birleştirici gücüyle şarkılar söylemek için garajistanbul‘da buluşalım!

BENZER İÇERİKLER

Yorum Yazın

Yorum yapabilmeniz için * işaretli alanları dolduranız zorunludur.

Cevabı iptal et

SON EKLENENLER