Kadınlar Bir Erkekte Ne İster?

”Edox” Les Bemonts, 2016’yı karşılamaya hazırlanan beylerin yılbaşı gecesindeki tercihi olmak için hazır. Değişik kombin,klasik,spor, ayakkabılar,kemerler ,alışveriş seçenekleri için farklı tarzlara hitap edecek şekilde görsel yelpazemizi geniş tuttuk.Tercihi sizlere bıraktık. Sizce hangi kombine hangi saat ? Siz olsaydınız ? Yılbaşı gecesinde hangi modeli taşırdınız ?
Karizmatik, güçlü, romantik, renkli ve ince… Şehirli erkeğin sahip olabileceği tüm üstün özellikler bir saatte; Edox Les Bemonts’ta toplandı… Yepyeni renkleriyle 2016’nın en karizmatik beyefendisinin kolunda bir Les Bemont olacak.
Kadınlar bir erkekte ne ister?
Karizma, güç, romantizm, renklilik ve incelik… Tüm bunlara sahip bir erkek var mıdır bilmiyoruz ama herhangi bir erkek Les Bemonts’la tüm bu özellikleri kolunda taşıyabilir.
Tabuları yıkan klasik saat formuyla karizmatikliği, üstün dayanıklılığıyla gücü, sahibine kalbini açan kadranıyla romantizmi, ultra slim formuyla inceliği ve yepyeni renkleriyle renkliliği sunan Les Bemonts, 2016’yı karşılamaya hazırlanan beylerin yılbaşı gecesindeki tercihi olmak için hazır.
Hayatındaki erkeğe birden fazlasını tek bir saatle hediye etmek isteyen bayanlar için Edox Les Bemonts iyi bir tercih.

2 yorum

BENZER İÇERİKLER

Yorum Yazın

Yorum yapabilmeniz için * işaretli alanları dolduranız zorunludur.

Cevabı iptal et

2 Yorum

  • samet kocer
    5 Kasım 2015, 15:40

    Geldim en pahalı saati beğendim. Ama bu saati benim almam mümkün değil. Artık ucuzluğua girerse ne yapalım. Ama erkeklere özel bir bölüm açmanız çok hoş olmuş. Kadınlar her yeri işgal etmiş durumda. Bizle ilgili haberlere de yer veren yerler çok az.

    CEVAP YAZ

SON EKLENENLER