Erkek Modasının Baş Tamamlayıcısı: Gözlükler

Balmain, Levi’s, Cerruti 1881, Tag Heuer, Gold&Wood gibi modaya yön veren dünyaca ünlü markaların bu sezon erkek modasına özel tasarladığı güneş gözlükleri cool erkek stilinin vazgeçilmezi olarak hayatlarımızda yer alıyor.
Sonbahar/kış erkek giyim modasında kült renklerin en başında gelen siyahla birlikte koyu renklerin hakimiyeti dikkat çekerken gözlük modasında da aynı etki gözlemleniyor. Bomber ceketler ve botlarla kombinleyeceğiniz geleneksel Paris modasının silüetini yansıtan birbirinden farklı modelleriyle dikkat çeken Balmain, tasarımlarıyla stil sahibi olan, kaliteyi ön planda tutanların tercihi olan Gold&Wood, güçlü erkek stilinin etkilerini yansıtan Cerruti 1881, her zaman cool olan spor tarzından ödün vermeyenlerin bir numaralı tercihi olan Levi’s, prestij denince ilk akla gelen markalardan olan Tag Heuer gözlükleriyle stilinizi tamamlayın. Sezonun baş trendleri arasında yer alan kumaş pantolon ve sweatshirt kombinlerine güneş gözlüklerini ekleyen erkekler sokak stilini ön plana çıkararak dikkat çekmeye devam ediyor.
Güneş gözlüğü stil tamamlayıcı etkisiyle yaz-kış demeden günlük yaşantımızın vazgeçilmezi haline gelmiş durumdayken siz de soğuk havaların etkisinden korunacağınız bir bere ile kullanabileceğiniz güneş gözlüklerinden mutlaka edinin!

BENZER İÇERİKLER

Yorum Yazın

Yorum yapabilmeniz için * işaretli alanları dolduranız zorunludur.

Cevabı iptal et

SON EKLENENLER