4G GIZIA’da Sonbahar da rengarenk

1444744059_4G_GIZIA_630_tl-semtonline

GIZIA’nın genç markası 4G GIZIA, 2015/16 Sonbahar Kış koleksiyonunda romantik stilini rengarenk tasarımlarla sunuyor.

Yeni sezon imaj çekimlerini Meksika’nın muazzam parkı Nido De Quetzalcoatl’da gerçekleştiren 4G GIZIA’da Sonbahar da rengarenk
GIZIA’nın genç markası 4G GIZIA, 2015/16 Sonbahar Kış koleksiyonunda romantik stilini rengarenk tasarımlarla sunuyor.
Masalsı floral desenlerin baskın olduğu yeni sezonda yalın geometrik formlar modern dokunuşlarla yorumlanıyor. Canlı maviler, pembeler, sarılar ve kırmızılar ile kadının elegan stilini özgüvenle vurgulayan 4G, dinamik ve güçlü Sonbahar koleksiyonuyla göz dolduruyor.
Genç, rengarenk, stil sahibi kadınları geniş renk skalasında farklı tasarımlarla şaşırtan 4G GIZIA, günün farklı saatleri için sınırsız kombin alternatifleri sunuyor.
Siyahın vazgeçilmez cazibesini gündüzden geceye rahatlıkla taşınabilecek kokteyl elbiseleri ve ceketlerle tamamlıyor. Grinin farklı tonlarının ağırlıkla kullanıldığı koleksiyonda, pudra ve nar çiçeği, mor, safran sarı ve pembe tonlarına sıklıkla yer veriliyor.
Detaylarda kullandığı kürk, dantel ve kristal taşları ustalıkla harmanlayan ve tasarımla bütünleştiren 4G GIZIA, kadınının cüretkar stilini ortaya koyarak, kendini en iyi tarzda ifade edeceği vazgeçilmez parçalarla tasarım gücünü konuşturuyor.
4G GIZIA koleksiyonları, tüm GIZIA mağazalarında ve GIZIA Gate Istanbul’ da.
www.gizia.com

BENZER İÇERİKLER

Yorum Yazın

Yorum yapabilmeniz için * işaretli alanları dolduranız zorunludur.

Cevabı iptal et

SON EKLENENLER